Прво место у СИМУЛАЦИЈИ СУЂЕЊА

ЗНА СЕ КО ЈЕ ГЛАВНИ ЗА СИСТЕМ ПРАВНИ!

_12

На четвртом републичком такмичењу у симулацији судског процеса, одржаном у Економско-трговинској школи у Крушевцу 01. – 02.04.2011. године, екипа Правно – пословне школе Ниш освојила је прво место.

Славка Николић, професор правне групе предмета предводила је успешну шесточлану екипу.

Милена Стојановић, ученица одељења IV 5 проглашена је за најбољег судију на такмичењу, док је њена другарица из одељења Александра Дудуковић била најбољи вештак. Александар Цекић IV 5 у улози сведока и Марио Ђокић IV 5, као окривљени. Своје представнике на такмичењу имало је и одељење IV 6 у Маји Николић, као државном тужиоцу и њеном презимењаку Марку, браниоцу.

_11

Оставите одговор

Можете да користите ове HTML тагове: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>